תפילה לזיווג לבת

7946 הורדותגודל 38Kהוכנס בי"ז אלול התשס"ח
הכותל המערבי.
צילום: בבא קמא.

סגולות למציאת זיווג
למרות היות האדם בחירי מזווגים לאדם אשה לפי מעשיו (1) ובמידה ומעשיו רצויים לפני המקום אשתו תהיה לו לעזר, וכן הגמרא במסכת מועד קטן דף יח: מביאה חזקה (עפ"י שלושה מקורות) שזיווג האדם נקבע משמים: מן התורה ומן הנביאים ומן הכתובים מה' אשה לאיש, מן התורה דכתיב: {בראשית כד-נ} וַיַּעַן לָבָן וּבְתוּאֵל וַיֹּאמְרוּ מֵיְיָ יָצָא הַדָּבָר לֹא נוּכַל דַּבֵּר אֵלֶיךָ רַע אוֹ טוֹב, מן הנביאים דכתיב: {שופטים יד-ד} וְאָבִיו וְאִמּוֹ לֹא יָדְעוּ כִּי מֵיְיָ הִיא,
מן הכתובים דכתיב: {משלי יט-יד} בַּיִת וָהוֹן נַחֲלַת אָבוֹת וּמֵיְיָ אִשָׁה מַשְׂכָּלֶת. לעתים עיכוב במציאת הזיווג נגרם כתוצאה מחסימה מסוימת הנגרמת ע"י האדם עצמו כגון: שפתח פיו לרעה שאמר:לעולם לא אתחתן וכד' ועל ידי כך סגר את מזלו (2) או ע"י אחרים באמצעות כישוף או הקפדה יתרה (3). לאור האמור חשוב לציין כי בכל שנה ב-טו בשבט מתקיים תיקון למציאת זיווג בישיבת השלום ברח' תחכמוני 1 בירושלים (מומלץ להיות נוכח בזמן התיקון!) התיקון כולל גם התרת קללות ותפילות מיוחדות (השתתפות בתיקון ללא תשלום).
בכח עשיית צדקה וחסד (בממונו או בגופו) להגביה את מזלו של האדם (4) ומעלת הצדקה גדולה במאוד מאוד כמובא באריכות בגמרא ובזוהר הקדוש, לכן טוב באם ימצא בבית קופת צדקה, ולתת צדקה בימי החול לקופת הצדקה - אשר בבית , כאשר קופת הצדקה מלאה יש לפרוט את תוכן קופת הצדקה ולהעבירה לעניים הגונים, ולכתחילה עדיף להעביר לעניים שיש אליהם קירבה משפחתית - מבחינת עניי ביתך קודמים, ובמידה וב"ה אין כאלה, ניתן להעביר לעמותות הידועות כמסיעות לנזקקים כגון: ארגון אפרת וכו'.
סגולה למציאת זיווג לומר קידוש לבנה, וכן לומר ארבעים יום ברציפות שיר השירים. באם הגיעו בן/בת ישראל לגיל מתקדם – בצורך גדול התירו לנדור (וטוב לרשום את הנדר על דף) לומר:נשמת קול חי בפני עשרה, במידה וזוכים להקים בית בישראל, ועדיף לקיים את הנדר מיד לאחר החופה (5) ובכך זוכים גם לקדש שם שמים ברבים.
קיום מצוות כיבוד אב ואם בהידור סגולה למציאת זיווג (אביעה סגולות). ארגון ערכים עורך סדנאות (בעיקר בסופי שבוע) ומקנה כלים לבחירת בן/בת זוג לציבור שאינו דתי, הסדנאות מיוחדות במינם וברוח טובה, פרטים בטל':03-6147170

הערות:
1. ראה תלמוד בבלי מסכת סוטה דף ב, זוהר פרשת כי תבוא.
2. במקרה של פתחון פה יש לעשות התרת קללות, על כח הדיבור, טוב לשמוע את הרצאותיו של הרב יוסף צבי בן פורת באתר אמונה, וטוב ללמוד את נושא כח הדיבור והשפעתו על מזל האדם מתוך הספרים: שיעורים בספר התניא קונטרס אחרון (הספרים עברו הגהה ע"י הרבי מליובאוויטש זיע"א).
3. ספר דרך ה' לרבי משה חיים לוצאטו זצוק"ל זיע"א (חלק ג) מסביר בהרחבה את השפעת הכישוף- ספר מומלץ, נציין כי עוון חמור לעשות כישופים ופועל גם על מבצע הכישוף, ראה ספר שמות פרק כב, דברים יח, דניאל ה, ו-פירוש יונתן בן עוזיאל ל-דברים כד: כִּי נֶפֶשׁ הוּא חֹבֵל.
4. ראה מסכת שבת דף קנו:, זוהר פרשת יתרו.
5. יש לומר את הנוסח המתאים ללא ברכה – ואין לאחר את קיום הנדר.