עמיעד טאוב: אם אתם רוצים ב'רענון השורות'- הפחיתו סכום ההתמודדות

פורסם: י"ב תשרי התשע"ג | | 10:31 ע"י: מערכת בבא קמא
צילום: עמיעד טאוב.

עמיעד טאוב, המתמודד הצעיר ברשימת ה'בית היהודי': אם אתם רוצים ב'רענון השורות'- הפחיתו סכום ההתמודדות.

'מלחמת מעמדות' גרסת ה'בית היהודי': עמיעד טאוב, המתמודד על משבצת הצעירים ברשימת 'הבית היהודי' פנה לחברי ועדת מפקד הציונות הדתית, בבקשה שיתחשבו במצב הכלכלי של המתמודדים הצעירים ויפחיתו משמעותית את העלויות שעליהם לשלם, במסגרת ההתמודדות.

על פי תקנון המפלגה, נקבע כי כל מתמודד נדרש לשלם 150 ₪ 'דמי התמודדות לחברות בסניף, עוד 300 ₪ להתמודדות לועידת המפלגה. משמעות הדבר, מתמודד צעירים המבקש להתמודד נדרש לשלם סכום של 450 ₪ רק עבור הגשת המועמדות.
"בימים אלו בהם עם ישראל כורע תחת הנטל הכלכלי האפשרות של כוחות צעירים להתמודד מול כוחות טובים וותיקים הנהנים מיתרונות פיננסיים אלקטוראליים ארגוניים ותקשורתיים אינה קלה כלל וכלל", כתב טאוב במכתבו ליו"ר ועדת המפקד הרב דני טרופר ולחברי הועדה.

טאוב הוסיף: "אני סבור כי יש מקום להקל על ציבור הצעירים המתמודד ולהפחית את סכומי ההתמודדות למחצית מהסכום הנקבע למתמודדים המבוגרים על מנת שהכסף לא יהווה שיקול מעכב בהתמודדותם של הצעירים למוסדות המפלגה וזאת מתוך ראייה של טובת המפלגה והציונות הדתית וגם של הצעירים המצטרפים למפלגה בהמוניהם ומבקשים לראות נציגים צעירים משתלבים בהנהגתה ובמוסדותיה באורח ישר ערכי והגון".