הוודסטוק היהודי חוזר - פסיטבל חדא כנישתא

פורסם: כ"ד תמוז התש"ע | | 21:30 ע"י: מערכת בבא קמא
שי גבסו.
שי גבסו. צילום: יח"צ

פסטיבל המוזיקה היהודית חוזר לשנה שניה בט"ו באב עם הופעות של מיטב האמנים והיוצרים במוזיקה היהודית.

"חדא כנישתא" פסטיבל מוסיקה ותרבות יהודית חוזר לשנה שניה ויתקיים בט"ו באב, 26/7 באמפי תל חדיד ביער בן שמן, ההשקעה בתוכנית האמנותית השנה תגדל בעקבות ההצלחה של הפסטיבל בשנה שעברה.

"חדא כנישתא" שמשמעותו בארמית "התכנסות אחת-בלב אחד" נוסד ע"י המפיק רונן דבש במטרה לאפשר לכלל הזרמים בציבור הישראלי להיפגש ולפגוש תרבות יהודית של גדולי המוסיקאים הישראלים והכל באווירת פסטיבל בטבע.

השנה יעמדו על הבמה חמישה מגה מופעים בז'אנר של המוסיקה הישראלית יהודית. שולי רנד עם כל הלהיטים החדשים והישנים יארח את קובי אוז שקוצר הצלחה עם "מזמורי נבוכים", ברי סחרוף ורע מוכיח יפגשו את הקהל במופע המשותף שלהם "איבן גבירול", מאיר בנאי שברפרטואר שלו ניתן למצוא לחנים לטקסטים יהודים ישיר אותם בפסטיבל כשהוא מארח את שי גבסו, אודי דוידי שנחשב לזמר החם של הז'אנר יעלה מופע המשלב את שלל אלבומיו. עוד יופיעו להקת המדרגות.

4 מתחמים מרכזיים יהיו בפסטיבל.

מאיר בנאי.
מאיר בנאי. צילום: יח"צ

מתחם במת יום: שרשרת מופעי מוסיקה לאורך היום יועלו בפסטיבל בהשתתפו : רואי לוי (שוטי הנבואה) ופיטום הקטורת, סיני תור, שיבי קלר, מופע מוסיקלי משולב "תדרים אחרים" של גידי דבוש וארז משה דורון, האחים שחר ואהוד אריאל במופע המשותף שלהם ועוד.

מתחם ילדים שבו יתקיימו הצגות עם תוכן יהודי וסיפורי תנ"ך והצגה של "יוסף המספר" וחביב הילדים הקומיקאי שלומי לניאדו.

מתחם נשים שהכניסה אליו מיועדת לנשים בלבד ובו יתקיימו סדנאות ברפואה יהודית משלימה (יוגה, פלדנקרייז ועוד) לצד מופעי מוסיקה של שירת נשים ביהדות.

מתחם ההיפודרום: מתחם הבמה המרכזית והמופעים הגדולים.

"לחובבי המוסיקה היהודית החדשה יש מעריצים עם כיפה ובלי כיפה, חדא כנישתא הוא פסטיבל שנועד לאחד את כולם סביב המוסיקה היהודית המתחדשת" אומרים בעמותת "ליבנו לב אחד" שמפיקה את הפסטיבל ומוסיפים שהשנה מחירי הכרטיסים לפסטיבל יהיו נמוכים, כ 130 ₪ לכל מופעי הפסטיבל עם הנחות משמעותיות למשפחות.

הזמנת כרטיסים : 8965 *
פרטים על הפסטיבל, מחירים, מפת הגעה :  באתר הפסטיבל.