מסעדת פופה בתל אביב הופכת לכשרה

פורסם: כ"ז סיון התשפ"ב | | 11:18 ע"י: מערכת בבא קמא.
מסעדת פופה כשרה בתל אביב.
מסעדת פופה כשרה בתל אביב. צילום: יח"צ.
מסעדת פופה PoUPeE (בעברית בובה), מהמסעדות המדוברות בישראל הידועה בחווית הבילוי הייחודית שלה, הופכת לכשרה ותובל על ידי שף אביבי משה
חדשות משמחות לחובבי המסעדות באיזור המרכז. מסעדת פופה הידועה בחווית הבילוי מסעירת החושים שלה הופכת לכשרה. מי שיוביל את פופה הכשרה הינו שף אביב משה, מהשפים הבולטים בישראל המתמחים בקולינריה כשרה.
 
פופה הכשרה תפתח להרצה במתכונתה החדשה והכשרה ב-30 ביוני ותציע תפריט שיורכב מהשראות ממנות ממסעותיו הרבים של אביב ברחבי העולם, לצד השפעות צרפתיות קלאסיות.
מסעדת פופה כשרה בתל אביב.
מסעדת פופה כשרה בתל אביב. צילום: יח"צ.
פופה תצטרף לקבוצת המסעדות ״ליאן אירועים״ של איש העסקים איציק רוסו המתמחה בחווית בילוי הכוללת מסעדות שף כשרות המעניקות חווית בילוי ייחודית הכוללת קולינריה, עיצוב וסאונד משובחים.
 
חזונם של השף אביב משה ואיציק להביא לעולם תרבות המשלבת בין עולם הקולינריה העילי לבין הפער שנוצר לעולמות הפודיס. כחלק משיתוף פעולה יערכו בפופה מפגשים קולינריים וסדנאות שירקמו גשרים של אוכל וסיפורים בין התרבות היהודית המסורתית לפודיז. 
 
לדברי רוסו: ״החלום המשותף של אביב ושלי היה להביא לעולם תרבות בילוי ישראלית חדשה המשלבת בין אנשים ומטבחים. מצד אחד העולם הקולינרי ומצד שני המסורת והכשרות.
 
בעקבות הצלחתה של מארי בנתניה בהובלת שף אביב משה והדרישה הגוברת לחווית בילוי פיין דיינינג כשרה,  פופה תהפוך לכשרה ותפתח מעגל נוסף של קהלים  הרוצים ליהנות מחווית בילוי יוצאת דופן בעיר הגדולה. האתגר המרכזי היה להחזיר את שף אביב משה לתל אביב והוא השתכנע רק לאחר שסוכם כי יוביל את המסעדה עם תפריט כשר וייחודי אשר יהיה שונה בתמהיל שלו ממארי בנתניה. 
 
כתובת: יהודה הלוי 46
חניון בלבונטין 10 בעלות של 20 ש"ח 
טלפון: 077-2302777
שעות פתיחה: ימים א'-ה' בשעות 19:00-23:00
כשרות - רבנות תל אביב