פילטר מיוחד להגנה לתינוקות מפני מזהמים

פורסם: י"ב אייר התש"ע | | 22:26 ע"י: מערכת בבא קמא
סייפ אייר.
סייפ אייר. צילום: יח"צ.

SafeAir - פיתוח ישראלי יאפשר להורים להגן על התינוק שלהם מפני זיהומי אוויר ומחלות.

החיים המודרניים והסביבה האורבאנית חושפים את התינוק מדי יום לזיהום אוויר, למחלות, לאלרגנים ולוירוסים הנישאים באוויר. מחקרים צרכניים רבים הראו כי יש צורך באמצעי הגנה פשוטים ומיידיים על התינוק בשלבים הראשונים של חייו, כאשר המערכת החיסונית אינה מפותחת דיה. ה – SafeAir מציג לראשונה פתרון אקטיבי, זמין, ונוח המעניק הגנה מיידית לתינוקות מפני זיהומים.

הSafeAir הוא כיסוי מסנן זיהומים ואלרגנים לסיוע בהגנה על התינוק, הוא עשוי משלוש שכבות של בד נושם, בדומה למסכות הרפואיות. הכיסוי קל, נעים, נוח ופשוט לשימוש בכל מצב ובמרכזו חלון שקוף המאפשר צפייה והשגחה על התינוק בכל עת.

תהליך פיתוח ה SafeAir ארך חודשים רבים וכלל רופאי ילדים, מעצבי מוצר ומומחים בתחום. הוא עשוי מבד נושם מתכלה השומר על תחלופת האוויר ומסנן חלקיקים מזוהמים. הכיסוי מיועד לגילאי 0-12 חודשים ומתאים לרוב דגמי העריסות, הסל- קלים והעגלות הקיימים בשוק. ה SafeAir מסייע בהגנה גם מפני גשם קל, רוח ושמש.

ד"ר דניאל שינהר, מומחה לכירורגיית ילדים והומיאופתיה מודרנית: "התינוק שאך נולד רגיש מאד לזיהומים בחודש הראשון לחייו. מערכת החיסון שלו עדיין לא בשלה ולכן לא מומלץ לחשוף אותו לסביבה הומה ומזוהמת. מרבית האמהות ימנעו מלהוציא את התינוק בתקופה זאת מפתח הבית.
פיתוח מגן לעגלה ולסל קל – ה SafeAir מפחית את חשיפתו של התינוק למזהמים שונים, כולל זיהום האוויר, ומאפשר את הוצאת התינוק מהבית בתקופה זאת. הפיתוח מבוסס על עיקרון של מסיכת המנתחים המפחיתה את מעבר המזהמים השונים. כמנתח ילדים המכיר את יעלות המסיכה בזמן ניתוחים, הרי שכיסוי מסוג זה על העגלה יכול לתת הגנה נוספת לתינוק לא רק בתקופת החיים הראשונה אלא גם במשך כל השנה הראשונה לחיים".

ירון גניגר מבעלי חברת LGE מוצרי צריכה בע"מ: "בקבוצות המיקוד שערכנו בקרב אימהות צעירות זוהה אחוז גבוה של אמהות שנמנעו מיציאה מהבית למקומות עם ריכוז גבוה של אנשים או פוטנציאל זיהומי או לחילופין שינו את לוחות הזמנים שלהן מחשש לחשיפת התינוק לזיהומים. קיים צורך חזק בקרב אימהות המחפשות פתרונות לנושא הזה, אולם עד היום לא היה פיתרון בנמצא. SafeAirמאפשר לאימהות פיתרון קל ויעיל לכיסוי העגלה בכל מצב כמו גם הצללה והגנה מפני גשם קל. ה SafeAir הוא מוצר חיוני לכל עגלה ויימכר במחיר שווה לכל נפש". הוא הוסיף כי ה SafeAir מושק לראשונה בישראל בשיתוף פעולה עם רשת סופר-פארם.

דני לוזון, סמנכ"ל הסחר של סופר-פארם: "סופר-פארם כחברה שדואגת לבריאות ולתינוקות שמחה לשווק את המוצר בסניפיה ובטוחה כי מדובר בהצלחה"

את ה SafeAir ניתן להשיג בכל סניפי רשת סופר-פארם
מחיר: 49 ש"ח למארז (כל מארז כולל 3 יחידות SafeAir) .


למידע נוסף היכנסו לאתר: www.safeair.co.il