שמן זית מהודר מגיע מעמק המעיינות

פורסם: ג' אייר התשע"ג | | 21:24 ע"י: מערכת בבא קמא
שמן הזית 'אסי'.
שמן הזית 'אסי'. צילום: יח"צ.
שמן הזית "אסי עמק המעיינות" מושק בימים אלו לראשונה לציבור הרחב. בית הבד של חקלאי עמק המעיינות – שמן שאן - פועל זו השנה הרביעית וכעת מתחיל לשווק את תוצרתו לקהל הרחב.

שמן הזית ישווק במהלך החודשים הקרובים רק באמצעות רכישה מוגבלת של לקוחות פרטיים במוקדים בודדים בלבד ובאמצעות פניה טלפונית וקבלת מענה טלפוני ממנהל בית הבד, דויד נוי.

שמן שאן, ובית הבד שלו בעמק המעיינות, הינו בית הבד היחיד בישראל אשר מתחייב כי אינו מיבא זיתים או שמן ממגדלים  אחרים  בחו"ל, אינו משווק שמן זית של בתי בד אחרים תחת שמו והיחיד אשר מבצע את כל מלאכת הפקת שמן הזית בעצמו, תוך אבטחת איכות השמן באמצעות בדיקות מעבדה מחמירות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בית הבד של עמק המעיינות, הינו מבתי הבד הבודדים בישראל המחזיקים ברישיון עסק ובאישור משרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה. בנוסף,  בדיקות המעבדה שנערכו לשמן הזית שלו שקופות ומופיעות באופן קבוע באתר.

שמן זית מהודר עם כשרות מהודרת.
שמן זית מהודר עם כשרות מהודרת. צילום: יח"צ.

כיום משווק שמן הזית במרכולית קיבוץ תל יצחק, מרכולית מושב בית יצחק ומרכולית קיבוץ מירב ובימים אלו החלה רכישה מוגבלת של לקוחות פרטיים באמצעות פניה טלפונית וקבלת מענה מדויד נוי, מנהל בית הבד.

המכירה הראשונית היחודית הינה חלק חשוב מתפיסת העולם של בית הבד אשר שואף להסביר לכל צרכן פרטי על היתרונות של המוצר ומדוע חשוב לצרוך שמן זית בטוח, ולא שמנים אחרים בשוק ,המכילים לעיתים רבות שמנים מהולים ותוספות נוספות בתהליך הייצור.

"ASSI עמק המעיינות" מביא עימו בשורה לצרכן הישראלי בכך שהוא מכריז בגלוי על מקור השמן ועל חשיבות ייצורו בסטנדרטים המחמירים ביותר.
שם המותג החדש, ASSI, מגיע משמו של נחל האסי החוצה את עמק המעיינות. עצי הזית שמהם מפיקים את השמן גדלים לאורך נהר הירדן . חקלאי האזור התאגדו על מנת להקים בית בד מוביל בישראל באחד האזורים המאתגרים ביותר בישראל מבחינת תנאי אקלים ותנאי השטח.

ב-15.4 ישתתף המותג החדש בתחרות שמן הזית הגדולה ביותר בעולם המתקיימת בניו יורק. שמן הזית אסי - עמק המעיינות הינו הנציג הישראלי הבכיר המשתתף בתחרות הבינלאומית .

שמן הזית מתהדר בכשרות למהדרין מן המהדרין של בהשגחת הבד"צ מחזיקי הדת בא"י.


מחיר בקבוק בודד בנקודות המכירה הינו 35 ₪.
בהזמנה הטלפונית ניתן לרכוש אחת משלוש האופציות של מארזים:
1. 5 ליטר – 150 ₪.
2. 6 בקבוקים – 180 ₪
3. 4 בקבוקים – 120 ש"ח

כתובת האתר http://www.assioliveoil.co.il
מס' טלפון להזמנות: 04-6065714