תנובה משיקה: יופלונים, מעדן גבינה לבנה עם יוגורט

פורסם: כ' חשון התשע"ג | | 20:55 ע"י: מערכת בבא קמא
גבינה עם יוגורט לפעוטות.
גבינה עם יוגורט לפעוטות. צילום: יח"צ.

תנובה משיקה סדרת חדשה לפעוטות – "יופלונים", מעדן גבינה לבנה עם יוגורט BIO בתוספת תות טבעי, ומעדן גבינה לבנה עם יוגורט BIO בטעם וניל.

סידרת יופלונים מושקת בימים אלה תחת המסר "רגעים של בריאות מהכפית הראשונה". בשפה גראפית מרהיבה מעולם ציורי של סיפורים לילדים המומחשים בעזרת אצבעונים שיודפסו על כל מאגדת וניתנים לגזירה. המאגדת תכלול גם הצעה לסיפור תואם.

ממחקרים שערכה תנובה בקרב אימהות עלה כי, רגעי האכלת הפעוטות, הם הזדמנות איכותית להענקת רגעי בריאות, באמצעות תזונה בריאה, הנאה ופינוק. סידרת יופלונים משווקת במאגדת, תחת עולם תוכן של אצבעונים וסיפורים לילדים על האריזות. כך הופכת, למעשה, שעת ההאכלה של יופלונים לשעת סיפור, משחק והנאה שכל כולה רגעים של בריאות מהכפית הראשונה.

הראל יהודה, מנהל יחידת המגזרים בתנובה ציין כי, תנובה החברה המובילה בקטגוריות החלב, נותנת מענה לצרכני המהדרין בגיוון התזונה לפעוטות, מהכפית הראשונה. "אנחנו שמחים כעת להשיק את יופלונים לשכבת הגיל הרך, פרי פיתוח שמרכיב בתוכו המון רגעים של השקעה, בריאות והנאה לאם וילד, תנובה תמשיך בפיתוח מוצרים בקטגוריה זו".

יופלונים מושק במארז שמיניית גבינה לבנה ויוגורט BIO בתוספת תות טבעי ומארז שמיניית גבינה לבנה ויוגורט BIO בטעם וניל במחיר מיוחד לרגל ההשקה בכל נקודות הממכר הנבחרות.

סידרת יופלונים מיוצרת בהכשר ועדת מהדרין תנובה, בד"צ מחזיקי הדת בעלזא וחוג חת"ס בני ברק.