קלין: נקיון והלבנה ביעילות ובזול

פורסם: ג' ניסן התשע"ב | | 08:59 ע"י: מערכת בבא קמא
קלין לפסח.
קלין לפסח. צילום: יח"צ.

קלין מרעננת את סדרת לובן קלין ומשיקה מוצרים חדשים לקראת פסח.

חג הפסח בפתח וברוב הבתים ישנה התארגנות מיוחדת לקראת החג וכבר מתחילים לנקות ולסדר את הבית. מדובר במטלה חשובה ובמלאכה שכמעט לא פוסחת על אף בית בישראל.

חברת קלין, הראשונה והוותיקה בישראל בתחום הניקיון וטיפוח הבית, מרחיבה את סדרת לובן קלין - סדרת מוצרי האקונומיקה המובילה בישראל. קלין משיקה לקראת פסח מוצרים חדשים בסדרה - לובן קלין ג'ל, לובן קלין קרם ולובן קלין אבקה שיעזרו לנקות את הבית לפסח בקלות וביעילות.

לובן קלין ג'ל - אקונומיקה מקציפה, סמיכה ומבושמת המשמשת לחיטוי, ניקוי, והלבנת אסלות, כיורים ואמבטיות. בזכות סמיכותה נוחה לשימוש בעיקר במשטחים אנכיים. לובן קלין ג'ל מסייעת ביעילות להמסת שומנים ולכלוך אורגני ומשמידה 100% חיידקים, בקטריות ועובש. משווקת בשני ניחוחות חדשים: הדרים ולבנדר.
תכולת המיכל: 4 ליטר.
מחיר לצרכן: 13.99 ₪.

לובן קלין קרם - מוצר וותיק והאהוב בנוסחה חדשה ומרעננת, קרם לניקוי כללי רב עוצמה המסייע להסרת לכלוך, כתמים, שומנים ועובש, בעל מרקם עדין אשר מעניק ניקיון יסודי ללא שריטות. לובן קלין קרם מעולה לניקוי חדרי רחצה, סירים ותבניות נירוסטה, כיורים, אמבטיות ומשטחי עבודה. מוצע בניחוח לימון מרענן.
תכולת המיכל: 750 מ"ל.
מחיר לצרכן: 9.99 ₪.

לובן קלין אבקה - אבקת ניקוי והברקה שמקורה במוצר ותיק שהשתדרג והתחדש בנוסחה חדשה וייחודית.
בתוספת אקונומיקה להלבנה מושלמת ומסייעת בחיטוי והשמדת חיידקים, מתאימה להסרת שומנים ועובש ומעולה לניקוי והברקת חדרי רחצה, כיורים ואמבטיות, סירי נירוסטה ומשטחי עבודה.
לובן קלין אבקה מעניקה ניקיון מושלם ללא שריטות, מוצעת בניחוח לימון מרענן.
תכולת המיכל: 500 מ"ל.
מחיר לצרכן: 8.99 ₪.

בנוסף מציעה חברת קלין את "מסיר כל כתם", הג'ל החדש בנוסחת oxy active המכיל חמצן פעיל עוצמתי המפרק את הכתמים ללא פגיעה בבד או בצבע. מסיר כל כתם מצטיין בהסרת כתמים עקשניים במיוחד, כגון: כתמי פירות, שומן, משקאות, רטבים, שוקולד, עשב, בוץ, דם, זיעה, איפור ועוד. בנוסף, הוא מסיר סוגים שונים של דיו ואידיאלי לטיפול מקדים באזורים מלוכלכים, כגון: צווארונים, חפתים, מרפקים וכו'.

"קלין מסיר כל כתם" מתאים לשימוש במהלך הכביסה כתוסף לאבקת הכביסה, וגם לטיפול נקודתי בכתמים. קלין מסיר כל כתם לכביסה צבעונית ולבנה.
הג'ל החדש להסרת כתמי כביסה של קלין מצטרף למשפחה יעילה ומנצחת של מוצרי כביסה ביניהם תרסיס מסיר כל כתם, סדרת מרככי הכביסה של קלין עם אפקט הבישום המתמשך, ומבשם הכביסה של קלין שהפך ללהיט כמבשם לארונות הבגדים.
תכולת מיכל: 2.5 ליטר.
מחיר מומלץ לצרכן: 24.90 ש"ח