משלחת רשמית של מדענים, משקיעים ובכירים מסין תגיע לחפש טכנולוגיות בישראל

פורסם: ז' אייר התשע"א | | 12:36 ע"י: מערכת בבא קמא
שבוע ביומד 2011.
שבוע ביומד 2011. צילום: לוגו האירוע.

משלחת רשמית הכוללת בכירים מתעשיית התרופות, הציוד הרפואי וההון סיכון בסין תגיע לישראל לקראת שבוע ביומד הקרוב.

משלחת רשמית מסין, צפויה להגיע כאורחת עסקית לכנס ותערוכת ILSI-ביומד 2011, שיתקיימו בתל אביב בין 23-25 במאי הקרוב. המשלחת, שתגיע ביוזמת ועידוד משרד החוץ הישראלי ומתימו"פ, תכלול מנהלים בכירים ממגוון גופי ממשל, אקדמיה ותעשייה סינים.

בין האורחים במשלחת ניתן למצוא את סגן ראש עיריית דאניאנג, המדען הראשי של המרכז המדיע והטכנולוגי של דאניאנג, את יו"ר האיגוד במקצועי של לשכת המדע וטכנולוגיה של ג'יאנסו, את מנכ"ל קרן ההון סיכון Jiangsu Dansheng, יו"ר חברת Hengbao, מנכ"ל חברת התרופות Jiangsu Yunyang, יו"ר חברת הציוד הרפואי Yuyue, מנהל חברת Zhenjiang Green Bioengineering, מנכ"לי חברות Wuxi Shenrui Biopharmaceuticals, Scisyn Pharmaceuticals ואת נשיא Lianyungang Wantai Pharmaceutical .

לדברי רועי דביר, מהמחלקה הכלכלית לאסיה, במשרד החוץ, הנוכחות המרשימה של בכירים סינים שהולכים להגיע לכנס ביומד-ישראל היא הוכחה נוספת לחוזקו של תחום הביומד הישראלי, ומבטאת יוזמה יפה של עידוד קשרי המסחר בין שתי המדינות.

שבוע "ILSI-ביומד ישראל 2011" יחגוג השנה עשור לקיומו, במהלכו הפך לכנס בינלאומי בו לוקחים חלק מדי שנה השמות הגדולים (והחמים) ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי. מארגני האירוע, איגוד מדעי החיים הישראלי - ILSI - וחברת "כנס", מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים - מנכ"לים ובכירי חברות הביו-פארמה והמיכשור הרפואי, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים - יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל.

 

שבוע "ILSI- ביומד ישראל 2011" ייערך בין ה-23 ל-25 במאי במלונות הדיוויד אינטרקונטיננטל ודן פנורמה בתל אביב.

אתר האירוע