נייר אלומיניום כשל"פ בהכשר הבד"צ

פורסם: כ"ט אדר התש"ע | | 12:51 ע"י: מערכת בבא קמא
רדיד אלומיניום כשר לפסח.
רדיד אלומיניום כשר לפסח. צילום: מוטי פישביין

מותג רדיד האלומיניום הוותיק מאמריקה, DIAMOND, משיק את נייר האלומיניום העבה ביותר בישראל – 20.3 מיקרון  עם הכשר מיוחד לפסח של  'בד"צ העדה החרדית'.

מוצרי רדיד האלומיניום של המותג DIAMOND נחשבים למובילים בקטגוריה והם מצטיינים בעובי ובעמידות יוצאי הדופן. לקראת חג הפסח מתחדש המותג DIAMOND עם רדיד אלומיניום בעובי של 20.3 מיקרון: העבה, האיכותי, והעמיד שקיים כיום בשוק הישראלי. על פי סקרי החברה, 89 אחוז ממשקי האב בארץ משתמשים ברדיד אלומיניום. לקראת חג הפסח ישנה עליה של 20 אחוז ברכישת רדיד אלומיניום. על פי סקרים שערכה חברת 'גורי' נמצא כי בתקופת חג הפסח השימוש ברדיד אלומיניום במגזר החרדי גדל וזאת מהסיבה שעולה הצורך לכסות אזורים שלמים במטבח. עוד נתון חשוב שנלמד מהסקר הוא כי התכונה החשובה ביותר לצרכן הישראלי בבואו לרכוש רדיד אלומיניום הוא העובי בעוד שבמקום השני נמצא המחיר.

מ"גורי" נמסר כי ההחלטה לשווק את המוצר עם הכשר כה מחמיר נולדה מתוך הדאגה להעמיד לקהל הלקוחות את המוצר הטוב ביותר בשוק עם הכשרות הגבוהה ביותר! – כל מוצרי רדיד האלומיניום של DIAMOND החליפו את הכשרות מרובין לבד"צ העדה החרדית. מ"גורי" נמסר כי ההחלטה לשווק את המוצר העבה ביותר בשוק הישראלי עם הכשר "בד"צ העדה החרדית" נולדה בעקבות הביקוש הגדול למותג לקראת חג הפסח, ומתוך רצון לספק לקהל הלקוחות את המוצר האיכותי, העמיד והעבה ביותר בשוק עם הכשרות הגבוהה ביותר.

בנוסף, לקראת החג, 'גורי יבוא והפצה' מכריזים על תחרות בין הצרכנים במגזר החרדי, משפחות אשר ירכשו הכי הרבה DIAMOND יזכו בפרסים יקרי ערך. פרטים נוספים על המבצע יפורסמו בעיתונות וברדיו.

המוצר ישווק בגליל רחב - בגודל של 7.5 מ' אורך ו- 45 ס"מ רוחב, ברשתות השיווק, ובחנויות הפרטיות כולל בשוק החרדי

 מחיר נייר האלומיניום: 14.99