ממעל ממש

הוכנס ב-03/06/2010 כניסות: 571 קטגוריה: קירוב

כבר שנים שמרכז תל אביב הפך למוקד משיכה להמוני צעירים הנמשכים אליו מכל רחבי הארץ. דוקא כאן בתוך הבלאגן וההמולה, מתחת לשכבות של אופנות מתחלפות, מורגש הצורך לגלות את הנשמה היהודית... כאן החלטנו להקים בית... וכך בלב העיר הסואנת ברחוב המלך ג'ורג' 15 הקמנו בית שקט וחם (ממוזג) עם חצר. פתוח כל יום משעה 8:00 בבוקר ועד חצות הלילה, ניתן להצטרף לשיעורי הצהריים והערב במקום, במשך כל היום יש כאן מישהו לשבת איתו על כוס קפה, ללמוד משהו ולקבל תשובה על כל שאלה בנושא יהדות

אתרים נוספים שאולי תרצו לבקר בהם:

מטרת הארגון לקרב לבבות בין יהודים חילוניים ליהודים דתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה המשדרת פתיחות, ידידות וקרבה. האתר הוקם במטרה לקדם את פעילות הארגון, ולפתוח צינור נוסף להתקשרות בין הארגון לציבור. באתר ניתן למצוא חלק הולך וגדל מהחומר שהארגון מעביר ומפיץ. בין השאר האתר משמש במה להצגת מאמרים תורניים מדעיים שפורסמו בכתבי עת שונים.
אתר הבית של ארגון "שופר" שהוקם על ידי הרב אמנון יצחק ומונה כיום כ- 50 עובדים ואלפי מתנדבים. באתר שיעורים, הרצאות ומאמרים העוסקים בקירוב ליהדות, הלכות ופרשת שבוע. באתר אפשרות להאזין לקלטות של הרב אמנון יצחק או לרכוש אותן במחיר סמלי.