חב"ד לפסח - רוסית

הוכנס ב-23/03/2009 כניסות: 294 קטגוריה: פסח

לקראת חג החירות, עלה לאוויר אתר מיוחד ברוסית ובו מידע רב על חג הפסח. ניתן ללמוד בו על ההיסטוריה של החג, הלכות החג, חמץ ומצה, יש בו מדור מיוחד המאפשר מכירת חמץ און ליין, הגדה של פסח, לוח החג להורדה, החג באור החסידות ועוד. האתר הופק על-ידי צוות jewish.ru, בראשותו של השליח הת' אברהם גרוזמן והוא מהווה גירסה חדשה ומעודכנת לאתר matza.ru שהופק על-ידי jewish.ru לפני למעלה מתשע שנים. האתר נתרם על-ידי נדיב ממוסקבה החפץ בעילום שמו.

אתרים נוספים שאולי תרצו לבקר בהם:

כמידי שנה, גם השנה יוכלו רבבות יהודים מכל העולם למכור חמץ דרך האתר המרכזי למכירת חמץ שנפתח באתר רוטר.נט. באתר המכירה, המוכר מפעיל מינוי שליחות למכירת החמץ שיהיה ברשותו. השליח ימכור בפועל את החמץ שלו בערב פסח בתאריך י"ד בניסן בבוקר במועצה הדתית של חיפה. אין צורך להמתין לרגע האחרון, ניתן לבצע את השליחות באתר המכירה כבר כעת גם על חמץ שעתידים לקנות בימים הקרובים.
הגדה של פסת באנגלית. מבית חב"ד. מי שיש לו אורחים דוברי אנגלית בליל הסדר ישמח להדפיס הגדה זו לשימושם. בהגדה הטקס בעברית, הטקסט העברי באותיות אנגליות וכן תרגום ממש לשפה האנגלית. כמו כן כוללת ההגדה הסברים והנחיות לעריכת הסדר ולסימני הסדר בשפה האנגלית