השלמה להגדה של פסח

הוכנס ב-20/03/2007 כניסות: 1368 קטגוריה: פסח

מצווה להאריך ולספר בסיפור יציאת מצרים. פרשת מקרא ביכורים פותחת במילים "ארמי אובד אבי" וממשיכה אחר כך בפסוק "ויוציאנו ה’ ממצרים בכח גדול". הרב ד"ר דוד מישלוב מגיש את ההשלמה להגדה וכתב בתחילתה: "לשמחתנו אנו חוזרים היום לארצנו. זה כעשר שנים שבני משפחתי ואני קוראים במקום המתאים גם את הפסוק החמישי שבפרשת "ארמי אובד אבי" ואומרים עליו דרשות קצרות, על כל פיסקה. כך אנו רוצים, בין השאר, להביע את תודתנו לה’ על החסד הגדול שעשה עמנו. אנו שמחים לשתף במנהגנו כל מי שימצא אותו מתאים לו ולמשפחתו".

אתרים נוספים שאולי תרצו לבקר בהם:

כמידי שנה, גם השנה יוכלו רבבות יהודים מכל העולם למכור חמץ דרך האתר המרכזי למכירת חמץ שנפתח באתר רוטר.נט. באתר המכירה, המוכר מפעיל מינוי שליחות למכירת החמץ שיהיה ברשותו. השליח ימכור בפועל את החמץ שלו בערב פסח בתאריך י"ד בניסן בבוקר במועצה הדתית של חיפה. אין צורך להמתין לרגע האחרון, ניתן לבצע את השליחות באתר המכירה כבר כעת גם על חמץ שעתידים לקנות בימים הקרובים.
הגדה של פסת באנגלית. מבית חב"ד. מי שיש לו אורחים דוברי אנגלית בליל הסדר ישמח להדפיס הגדה זו לשימושם. בהגדה הטקס בעברית, הטקסט העברי באותיות אנגליות וכן תרגום ממש לשפה האנגלית. כמו כן כוללת ההגדה הסברים והנחיות לעריכת הסדר ולסימני הסדר בשפה האנגלית