קולות

הוכנס ב-06/03/2007 כניסות: 1322 קטגוריה: קירוב

בקולות הוא ארגון ללא כוונות רווח, המקדיש עצמו לעיצובה של חברה בעלת אחריות קהילתית בישראל, בהתבסס על קניית ידע מחודש ומעמיק בטקסטים יהודיים. קולות שמה לה למטרה לחזק את המנהיגות היהודית ולהרחיב את חוג הפעילים המוכשרים להנהיג תהליך של עיצוב דמותה התרבותית והחברתית של ישראל. לשם כך פותחו תוכניות, שמושם בהן דגש על לימוד מקורות יהודיים בדרך פתוחה וגלוית לב, המשלבת שיחה בסוגיות אישיות וחברתיות. קולות, נוסד בשנת 1997, כבית-מדרש פלורליסטי שמתכנסים בו ישראלים פעילים, כדי ללמוד את הטקסטים היהודיים הקלאסיים ולעמוד על מידת תקפותם לחיים בישראל כיום.

אתרים נוספים שאולי תרצו לבקר בהם:

מטרת הארגון לקרב לבבות בין יהודים חילוניים ליהודים דתיים באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה המשדרת פתיחות, ידידות וקרבה. האתר הוקם במטרה לקדם את פעילות הארגון, ולפתוח צינור נוסף להתקשרות בין הארגון לציבור. באתר ניתן למצוא חלק הולך וגדל מהחומר שהארגון מעביר ומפיץ. בין השאר האתר משמש במה להצגת מאמרים תורניים מדעיים שפורסמו בכתבי עת שונים.
אתר הבית של ארגון "שופר" שהוקם על ידי הרב אמנון יצחק ומונה כיום כ- 50 עובדים ואלפי מתנדבים. באתר שיעורים, הרצאות ומאמרים העוסקים בקירוב ליהדות, הלכות ופרשת שבוע. באתר אפשרות להאזין לקלטות של הרב אמנון יצחק או לרכוש אותן במחיר סמלי.